Saturday, 14 July 2012

summer

lato, lato, lato!
ostatnie dni były nieco markotne i niezbyt ciekawe jeśli chodzi o pogodę, ale te dni na szczęście za nami! tak właściwie, gdy kładłam się wczoraj wieczorem spać, byłam przekonana, że gdy otworzę rano oczy, znowu będzie szaro-buro i nieciekawie, a tu miła niespodzianka! ciepłe słońce obudziło mnie już o 8 i wiedziałam, że to będzie dobry dzień.
póki co, na blog nie mogę wstawić żadnych zdjęć - nie posiadam aktualnie żadnych niestety - ale zapewniam was, że już wkrótce coś kolorowego tu zobaczycie.
wczoraj wróciła z Bułgarii moja przyjaciółka, Kinga, dzisiaj wieczorem się najprawdopodobniej spotkamy i jestem taka podekscytowana, bo nie widziałyśmy się prawie dwa tygodnie!
moje plany wyjazdowe aktualnie odłożone na drugi plan, tymczasowo relaksuję się czytając sequel The Hunger Games  a mianowicie: The Hunger Games: Catching Fire, albo oczywiście archiwalnymi wydaniami Elle, desperacko szukając inspiracji (dobrze chociaż, że ze skutkiem!)
A Wy, moi drodzy, jakie macie plany na wakacje?
Możecie się podzielić swoimi rozmyśleniami poniżej, dodając komentarze, chętnie się dowiem, co ciekawego będzie się u was działo.
What are you summer plans?
You can share your thoughts below the post by adding comments! I'd really like to know, what do you plan and what will be happening there with you, guys.
So feel free to comment!

Tymczasem ja znikam, lecę poleżeć na słoneczku i poczytać.
Trzeba korzystać póki wciąż można i zachęcam was do tego samego.
Buziaki.
xx


1 comment:

  1. That picture is really cool!
    All the best,

    Jana & Vanessa from Berlin

    ReplyDelete