Wednesday, 25 July 2012

birthday

Minęło parę dni odkąd byłam tu ostatnim razem, ale miałam tyle rzeczy do roboty, że po prostu nie mogłam wyrobić się z czasem. Na szczęście chwilowo o tym problemie mogę zapomnieć, dzięki Bogu, i nareszcie mogę zrobić coś fajnego tutaj ;)
Jak wiecie, albo może nie wiecie, w zeszły poniedziałek miałam urodziny, 16. lipca! I ze szczerością mogę powiedzieć, że cudownie spędziłam czas i z przyjaciółmi i z rodziną. Nie mogę też ponarzekać na prezenty, haha.
Nawet zrobiłam parę zdjęć dla Was.
Zostałam właścicielką niemałego zestawu plastycznego Koh I Noor, ale o tym w innej notce, dzisiaj chciałam przedstawić gwiazdę programu.

Dostałam cudownego, przepięknego, białego SONY Vaio VPC-EH2D1E. Jest niesamowicie szybki i cichy i jak każdy laptop firmy SONY posiada moją ulubioną opcję Vaio Gate, która pozwala na szybszą pracę. Pracuje świetnie i zdecydowanie polecam każdemu, kto czyta ten post.

W przyszłym tygodniu w poniedziałek jadę na zakupy, więc mam nadzieję, że przyniosę ze sobą coś ładnego. Jeśli tak, możecie śmiało liczyć na zdjęcia w następnym poście.
Poniżej obiecane zdjęcia, mam nadzieję, że się spodobają!
enjoy. ;)

                                                                             ***

it's been few days since I was here for the last time. My 'to do' list was complitly filled, but I'm finally free to do something nice here.
Well, as you (don't) know, I had birthday on last monday, 16th of July! :) and I'm really pleased to say, that I had amazing time with my friends and family, and also got beautiful gifts from them, haha.
I even took photos for you to see it.
I became an owner of a sizable art set from Koh I Noor, but I'll write about it another time. Today I'd like to introduce a bigger star ;)

I got an amazingly beautiful SONY Vaio VPC-EH2D1E (white one) lately. It's incredibly fast and quiet and, like every laptop by SONY has my favourite option in it - Vaio Gate, which allows people to work faster. ;) Works great, and I definitely recommend it to every person who reads it!I'm going shopping next monday, so I hope I'll bring something nice with me. If I will, I promise to show you some photos next time, guys.
Here are the photos, I promised to show you. Hope you'll like them!
enjoy. ;)

2 comments:

  1. Laptop super. A tak wg masz śliczny pokój :P Obserwuję i liczę na to samo :P

    ReplyDelete
  2. haha, o, dziękuję :)

    ReplyDelete